Koło Informacji Zwrotnej dla Szefowej
34.jpg

Jako Szefowa, czyli osoba zarządzająca zespołem (czy to bezpośrednio czy np. w projekcie) jesteś odpowiedzialna za to, żeby wspierać zespół w osiąganiu celów. Wiele raportów dot. satyfkacji pracowniczej wskazuje, że ludzie nie wiedzą, czy to co robią jest ok czy nie - realizacja celów jest więc niepewna (uda się albo się nie uda). Ja sama się na tym łapię, że nie zawsze tak często jak powinnam (szczególnie na początku współpracy) udzielam tego feedbacku, a potem jak błędy się powtarzają to mogę mieć pretensje tylko do siebie przecież!

Gdy mówię na szkoleniach o budowaniu kultury feedbacku to mam na myśli coś więcej jednak niż tylko udzielanie tego feedbacku pracownikom. Co zatem się tam kryje? Spójrzcie na koło informacji zwrotnej:

ZADANIE

Oceń w skali 1 (nigdy) do 10 (cały czas) poziom realizacji przez Ciebie poniższych elementów budowania kultury feedbacku wokół siebie.

Obszary poniżej 5 mają szczególnie wyraźny potencjał do rozwoju, ale prawdopodobnie coś już w tym kierunku robisz (jeśli jest to powyżej 1), a może nawet ta autoanaliza podrzuciła Ci pierwsze pomysły na działania.

  Pobierz plik z pełnym zadaniem (wszystkie 8 obszarów rozpisanych na oddzielnych stronach) do pracy własnej (do wydruku) zapisując się na mój newsletter. Dzięki temu będziesz otrzymywać podobne narzędzia dedykowane dla szefowej cyklicznie!

  Sprawdż też WEBINAR nt Radykalnej Szczerości w feedbacku.

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoplo.pl