3 Rytuały Dobrego Związku
16.jpg


Czym są rytuały? To małe i duże symboliczne czynności, które robicie regularnie, z myślą o Was. To może być wspólne śniadanie w każdą niedzielę, albo wieczorne spacery z psem. Albo czytanie na głos książki, gdy jedziecie w jakąś podróż czy wieczory filmowe w każdy piątek, choćby nie wiem co. To coś, co należy tylko do Waszego świata, buduje poczucie bezpieczeństwa i bliskości. Coś, co regularnie przypomina Wam, że jesteście razem i że to, co Was łączy jest wyjątkowe.

Poniżej znajdziecie 3 rytuały, które mogą być inspiracją dla Waszej relacji:

  • Rozmowy. Zwolnijcie w biegu codzienności, żeby ze sobą porozmawiać, o sobie, o swoich oczekiwaniach, marzeniach, tęsknotach. O Waszej miłości. Opowiedz Partnerowi kiedy ostatnio czułaś jego wsparcie, spytaj o czym najbardziej lubi z Tobą dyskutować. Co jest Wam teraz potrzebne – więcej odpoczynku czy raczej atrakcji? Każda rozmowa powoduje, że jesteście ze sobą bliżej.

__________________________________________________________________

Do rozmów możecie skorzystać z Jupitajnia COUPLE lub Jupitajnia SEKS

___________________________________________________________

  • Kontakt fizyczny. Przytulajcie się na pożegnanie i przywitanie. Spacerujcie trzymając się za ręce. Weźcie wspólnie prysznic/kąpiel. Dopieszczajcie swoje zmysły, z uwagą i czułością. Kochajcie się! Ciało pamięta dotyk, ale nie tak długo, żeby zostawiać wszystko wspomnieniom. Moim ulubionym elementem dnia jest chwila tuż przed zaśnięciem, gdy wtulam się ciałem w Drugą Połowę.
  • Znajomi i zajęcia poza związkiem. To może brzmieć zaskakująco, ale nie ma nic bardziej odświeżającego jak atrakcje, których razem nie przeżywamy… a możemy sobie potem je opowiedzieć. Daje też czas tylko dla siebie, nawet jeśli macie go spędzić surfując po internecie lub malując paznokcie.

I nie chodzi o to, żeby teraz na trzy cztery robić wszystkie wymienione rzeczy. Pogadajcie, jaki macie stosunek do powyższych rytuałów. Czego Wam brakuje, a czego macie w nadmiarze w swoim życiu. Zastanówcie się, co najbardziej istotnego dla Was moglibyście wprowadzić jako rytuał, co Was wzmocni jako parę? A może już teraz macie jakieś rytuały, które Wam towarzyszą?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl