Czerwiec 7, 2018

Pragniemy mieć udany związek i seks. A Ty?

image

Jupitajnia SEKS, jest karcianą, rozwojową grą dla par, której głównym celem jest wzmocnienie bliskości między partnerami oraz poprawa komunikacji.

Grając w Jupitajnię SEKS rozwijasz wartościową, partnerską relację ze swoją Drugą Połową. Każda rozgrywka to poznanie na nowo swojego partnera i… siebie!

Gra powstała, ponieważ chcemy, aby SEKS przestał być tematem tabu w związku. Zależy nam, aby rozmowa na tematy intymne przełożyła się na satysfakcję w łóżku, a przede wszystkim w relacji z partnerem/partnerką.

Jupitajnia SEKS relacje gry dla par

Jupitajnia SEKS jest młodszą siostrą istniejącej już podstawowej talii Jupitajnia COUPLE, obie stanowią zaś oddzielne, niepowtarzalne zestawy kart z pytaniami poszerzającymi spojrzenie na relację (Jupitajnia COUPLE) oraz na seks w relacji (Jupitajnia SEKS). Gry nawzajem uzupełniają się, można je łączyć, zachowując te same zasady gry. Obie gry znajdziecie na www.jupitajnia.pl.

Na czym polega gra?

Gra opiera się na odpowiadaniu na pytania z kart (jest ich aż kilkadziesiąt) oraz na aktywnym słuchaniu. Za zrozumianą (a nie tylko wysłuchaną) wypowiedź Partnera przyznawane są punkty, które partnerzy zdobywają wspólnie. Po osiągnięciu określonego pułapu punktów partnerzy losują Kartę Nagrody.

Karty Nagród proponują działanie, które należy albo wykonać natychmiast, albo zaplanować na najbliższe godziny lub dni. Nagroda jest tym bardziej złożona, im dalej para zaszła w grze.

Rozgrywkę zamyka pytanie z Karty Refleksji. Odpowiedź na nie pozwoli w pełni nacieszyć się efektami wspólnej gry.

Jupitajnia SEKS

Wersję elektroniczną tej gry znajdziecie w naszym SKLEPie – dostaniesz pliki zarówno do wydruku w domu jak i w drukarni, jeśli będziesz mieć ochotę. Daj znać, co sądzisz o grze!

 

Comments (No Responses )

No comments yet.