Jupitajnia COUPLE to autorska gra coachingowa dla par, której głównym celem jest wzmocnienie bliskości między partnerami oraz poprawa komunikacji. Jupitajnia COUPLE to zestaw kart z pytaniami poszerzającymi spojrzenie na relację, samych partnerów czy ich poglądy na ważne kwestie.

Gra opiera się na zadawaniu pytań oraz na aktywnym słuchaniu. Za te akcje przyznawane są punkty, które partnerzy zdobywają wspólnie. Po osiągnięciu określonego pułapu punktów, partnerzy losują Kartę Nagrody. Jest to premia za osiągnięcie kolejnego etapu rozwoju w relacji. Karty Nagród proponują działanie, które należy albo wykonać natychmiast, albo zaplanować na najbliższe godziny lub dni. Nagroda jest tym bardziej złożona, im dalej para zaszła w grze. Rozgrywkę zamyka pytanie z Karty Refleksji. Odpowiedź na nie pozwoli w pełni nacieszyć się efektami wspólnej gry.

Jupitajnia COUPLE przynosi rezultaty nawet po wielu rozgrywkach — warto do niej wracać. Każde podejście będzie skutkowało innym zestawem pytań, a regularne sięganie po grę uczyni związek głębszym i bardziej świadomym.Być może dowiecie się czegoś nowego i zaskakującego również o… sobie.